An electronic payment holder note

ПАМ’ЯТКА З БЕЗПЕКИ ДЕРЖАТЕЛЯ ЕЛЕКТРОННОГО ПЛАТІЖНОГО ЗАСОБУ
АТ «БАНК ТРАСТ–КАПІТАЛ»
 
        Дбаючи про безпеку здійснення операцій за допомогою електронних платіжних засобів (далі за текстом – ЕПЗ)  та з метою запобігання шахрайським операціям, АТ «БАНК ТРАСТ-КАПІТАЛ» (далі – Банк) рекомендує пам’ятати про базові заходи безпеки при використанні банківських продуктів.
       - Банк не несе відповідальності перед Клієнтом за операції, здійснені з використанням ЕПЗ Клієнта, для здійснення яких необхідно вводити PIN-код (за винятком випадків технічної несправності банкоматів Банку), а також за операції, проведені за допомогою незахищених каналів зв’язку (Internet, телефонні мережі, пошта, тощо), та за можливе розголошення інформації за Поточним рахунком, переданої Банком із застосуванням такого зв‘язку.
       - Зберігайте PIN-код ЕПЗ в таємниці. Якщо у Вас виникли підозри, що Ваш PIN-код відомий іншим особам, Ви можете скористатись послугою його зміни, яка доступна в банкоматній мережі АТ «БАНК ТРАСТ-КАПІТАЛ».
       - У випадку спостереження Банком нетипової активності по Поточному Рахунку або, в разі отримання інформації щодо можливої компрометації даних ЕПЗ, з метою мінімізації можливих збитків Клієнта, виконання рекомендацій та/або вимог Національного банку України чи Міжнародних платіжних систем (далі – МПС), Банк може змінювати розмір витратного ліміту по Поточному Рахунку, вилучати ЕПЗ, заблокувати Авторизацію по ЕПЗ шляхом постановки їх до електронного стоп – списку.
         - Після трьох помилкових введень ПІН-коду Банкомат електронний платіжний засіб Клієнта «вилучає» (при використанні термінального пристрою – ЕПЗ блокуєтья). Блокування та вилучення ЕПЗ у цьому разі є запобіжним заходом з метою захищення коштів Клієнта від несанкціонованого доступу до них сторонніми особами. Для розблокування ЕПЗ Клієнт має звернутися до Контакт-центру Банку, зателефонувавши за номером, вказаним на ЕПЗ. 
     - Якщо Вам телефонують невідомі особи (шахраї) та/або запрограмовані ними роботи (за допомогою систем зовнішніх інтерактивних голосових відповідей IVR) на Ваш мобільний телефон, називаючись працівниками Банку (служби безпеки, служби моніторингу, контакт-центру тощо), з вимогою провести «ідентифікацію», надати/підтвердити дані Вашого ЕПЗ, логін/пароль від «Internet-банкінгу», які необхідні для здійснення платежу та/або надати будь-які інші Ваші персональні дані, рекомендуємо негайно припинити таку розмову.
       - Не надавайте свій ЕПЗ для користування іншим особам та не повідомляйте його реквізитів (номер ЕПЗ, ім’я та прізвище власника, термін дії, PIN-код та коди CVC2/CVV2 (три цифри на звороті ЕПЗ)).
Якщо Ви надали шахраям такі дані, необхідно негайно звернутись до Контакт-центру Банку, (номер телефону є на зворотному боці ЕПЗ), та здійснити його блокування. 
       - Для оперативного контролю за коштами на Вашому поточному рахунку можливо замовити SMS–послугу, завдяки якої на Ваш мобільний телефон будуть приходити SМS-повідомлення про будь-які операції, що здійснюються по Вашому ЕПЗ.
       - У випадку втрати чи викрадення ЕПЗ, негайно зателефонуйте до Банку за номером +38 044 206 33 86 (вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора). ЦЕ ДОЗВОЛИТЬ ЗБЕРЕГТИ ВАШІ ГРОШІ!
       - Будьте обережними, коли отримуєте повідомлення від Internet - сайту з проханням надати особисту інформацію. Якщо вам надходять такі повідомлення - не надавайте інформацію не переконавшись у надійності сайту. Якщо можливо, відкрийте сторінку в іншому вікні, а не натискайте посилання в електронному листі.
       Важливо: перевіряйте вміст, який завантажуєте. Деякі сайти повідомляють, що на пристрої є вірус, щоб обманом змусити Вас завантажити шкідливе програмне забезпечення. Не робіть цього.