Расчетно-кассовое обслуживание

Поточні рахунки

Відкривши поточний рахунок в АТ «БАНК ТРАСТ-КАПІТАЛ», Ви зможете отримувати на цей рахунок грошові кошти від фізичних і юридичних осіб, здійснювати з нього платежі по Україні та за кордон.

Приватні особи можуть відкрити декілька поточних рахунків в АТ «БАНК ТРАСТ-КАПІТАЛ» як в національній, так і в іноземних валютах.

Для відкриття поточного рахунку в Банку необхідно надати:

 

Резидентам України:

  • документ, що посвідчує особу;
  • документ, виданий органом державної податкової служби, що засвідчує реєстрацію фізичної особи - резидента в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків *;

* може не надаватись, якщо Клієнту такий документ не видавався у випадках, передбачених чинним законодавством України, або до паспорта внесені дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків.

Нерезидентам України:

  • документ, що посвідчує особу;
  • документ, що підтверджує місце проживання або тимчасового перебування особи на території України;
  • у разі внеску готівкової іноземної валюти на рахунок — документ, що підтверджує джерело походження готівки.

Особа, яка займається підприємницькою діяльністю, зобов’язана також подати до Банку копію виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, що містить відомості про фізичну особу, яка займається підприємницькою діяльністю.

Особа, яка займається незалежною професійною діяльністю, зобов’язана також подати до Банку копію документа, що підтверджує взяття на облік такої особи відповідним органом державної податкової служби.

Тарифи